Kde & Kdy

čtvrtek 15:40-16:25

&

Jeníček a Mařenka (6-8 roků) čtvrtek 16:35-17:20

V případě dostatečného počtu zájemců můžeme otevřít další kurz i v jiný den. Dejte nám prosím vědět, pokud Vám výše uvedené termíny nevyhovují.

Prosím informujte nás v předstihu, jestliže máte zájem navštívit naši hodinu na zkoušku.

Leto pololetí 2016 (17 lekcí)

04./ 11./18./25. 02

17./31. 03

07./14./28. 04

05./12./19./26. 05

02. 09./16./23. 06

Výuka v letním pololetí začíná 15. září.

Kde

AMADITO & FRIENDS 1st International Bookstore for Children

Praha, Lesnická 6, 150 00 Praha - Smíchov

... a další důležité informace

Prosím přineste s sebou:

domácí obuv pro děti

zdravé dítě

Veškeré učební materiály jsou poskytovány Kinderschule. Na konci každé vyučovací hodiny bychom rádi odměnili děti malou sladkostí. Pokud si to nepřejete, dejte nám prosím vědět.

Základní právní ustanovení

Bezpečnost dětí

Během výuky jsou děti pod dozorem učitele. Učitel má k dispozici seznam kontaktních osob v případě nouze. Pokaždé, když je Vaše dítě v naší péči, rodič nebo příslušný zástupce uvedený v seznamu musí být dosažitelný mobilním telefonem. Kinderschule ručí za škody způsobené hrubou nedbalostí nebo úmyslným jednáním.

Rodiče ručí za vážné škody způsobené dětmi.

Platba

Kinderschule poskytuje výuku dětem od 4 let. Vyučovací hodina trvá 45 minut. V případě zrušení výuky učitelem bude částka za tuto hodinu vrácena na konci pololetí.

Plná kurzovné se hradí po první vyučovací hodině převodem na bankovní účet u ČSOB, č. účtu: 251240869/0300. Veškeré učební materiály jsou poskytovány Kinderschule a zasílány e-mailem.

Parkovat je možno buď přímo na místě nebo v nákupním centru Nový Smíchov (první 3 hodiny zdarma) cca. 5 minut pěšky.

Metro a tramvaj: Anděl

Malé skupiny s max. 6-8 dětmi

Image credits:

Map of Smichov © Google Maps / www.googlemaps.com

‘Two cows in a Bavarian landscape © Bayern Tourismus Marketing GmbH / www.bildarchiv.bayern.by

‘Five kids with hands’ and ‘Three kids’ © oneweb / www.oneweb.com

‘Boy with blue vest’, ‘Laughing girl’, ‘Teddy Bear © Kinderschule / www.kinderschule.cz